Rafstal

OSTATNIE WIADOMOŚCI

DIAMENTY FORBES 2023 DLA RAFSTAL!

czytaj więcej »

Szkolenie dla Klientów Rafstal 2017

czytaj więcej »

Szkolenie dla Klientów RAFSTAL o tematyce „Stal, pompy oraz armatura fundamentami rozwoju w przemyśle”.

czytaj więcej »

Nasza firma została laureatem „Kruszec Biznesu 2015”!

czytaj więcej »

Certyfikat „Złoty Płatnik” – Za zachowanie najwyższych standardów płatniczych

czytaj więcej »

Jeżeli szukacie Państwo starszych wiadomości zapraszamy tutaj >>


WYBRANA WIADOMOŚĆ

150-lecie HYDRO-VACUUM S.A.

Jeden z największych polskich producentów pomp i systemów pompowych, firma Hydro-Vacuum S.A. z siedzibą w Grudziądzu, jest naszym partnerem handlowym od 17 lat. Hydro-Vacuum regularnie inwestuje w badania oraz rozwój, aby ich produkty były coraz bardziej przyjemne dla środowiska, ale przede wszystkim – dla użytkownika. Główną zaletą urządzeń Hydro-Vacuum jest zachowanie odpowiedniej proporcji pomiędzy ich ceną, a wysoką jakością.

W podziękowaniu za wieloletnią dystrybucję produktów Hydro-Vacuum, z okazji obchodów 150-lecia istnienia firmy, otrzymaliśmy w prezencie piękną rycinę Grudziądza.

Serdecznie dziekujemy Hydro-Vacuum S.A. za to przemiłe wyróżnienie. Mamy nadzieję, że nasza bardzo dobra współpraca nadal będzie się rozwijać i w przyszłości wspólnie osiągniemy jeszcze więcej!

marketing@rafstal.pl
32 76 76 000

Rafstal to hurtownia stali nierdzewnej i żaroodpornej. W naszej ofercie znajduje się także stal narzędziowa i kwasoodporna oraz kotłowa. Oferujemy różnego typu zawory i przepustnice. Zajmujemy się pompami obiegowymi i głębinowymi, a także armaturą przemysłową. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, gdzie każdy klient znajdzie coś dla siebie - made by station75 - Wszelkie prawa zastrzeżone 2012 © Rafstal.

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającym się
dniem Wszystkich Świętych informujemy,
że w dniu 31.10.2016 roku
firma RAFSTAL będzie nieczynna.

Prosimy o wyrozumiałość.

logo ×