Rafstal

OSTATNIE WIADOMOŚCI

DIAMENTY FORBES 2023 DLA RAFSTAL!

czytaj więcej »

Szkolenie dla Klientów Rafstal 2017

czytaj więcej »

Szkolenie dla Klientów RAFSTAL o tematyce „Stal, pompy oraz armatura fundamentami rozwoju w przemyśle”.

czytaj więcej »

Nasza firma została laureatem „Kruszec Biznesu 2015”!

czytaj więcej »

Certyfikat „Złoty Płatnik” – Za zachowanie najwyższych standardów płatniczych

czytaj więcej »

Jeżeli szukacie Państwo starszych wiadomości zapraszamy tutaj >>


WYBRANA WIADOMOŚĆ

Jubileuszowy SteelMET

6 i 7 listopada odbyły się V Międzynarodowe Targi Stali, Metali Nieżelaznych, Technologii i Produktów SteelMET 2012. Wydarzenie to poświęcone jest hutnictwu stali i metali nieżelaznych, ofercie stalowych centrów serwisowych, dystrybucji wyrobów hutniczych (blach, prętów, rur), technologiom, urządzeniom, aparaturze kontrolno-pomiarowej i najnowszym rozwiązaniom dla przemysłu hutniczego.

Podczas największego na śląsku spotkania branży hutniczej nie mogło zabraknąć RAFSTALu. Pomimo ponurej i deszczowej aury panującej w Sosnowcu, w centrum ExpoSilesia frekwencja zwiedzających przejawiała tendencję rosnącą. Na naszym stoisku z kolei, dzięki licznym gościom panowała gorąca atmosfera.

7 listopada, czyli drugiego dnia targów SteelMET, odbyła się czwarta z kolei konferencja przemysłu stalowego. Tym razem głównym tematem wydarzenia zorganizowanego przez Polską Unię Dystrybutorów Stali był: „Rynek stali w Europie Środkowo-Wschodniej”. Zdaniem organizatorów targów SteelMET:

Spotkanie to już na stałe zapisało się w kalendarzach specjalistów branży, co świadczy o jego prestiżu i dużym znaczeniu.

Przedstawiciele branży mieli doskonałą okazję, aby zderzyć swoje opinie i obserwacje z wieloma innymi podczas dyskusji na temat kondycji rynkowej przemysłu stalowego. Mówiono o aktualnych tendencjach i kierunkach rozwoju tego sektora w oparciu o sytuację rynkową głównych odbiorców stali.

Konferencja sprawiła, że zwiedzających było jeszcze więcej niż pierwszego dnia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim tym zwiedzającym targi SteelMET, którzy nas odwiedzili! Cieszymy się, że mogliśmy Państwa gościć!

marketing@rafstal.pl
32 76 76 000

Rafstal to hurtownia stali nierdzewnej i żaroodpornej. W naszej ofercie znajduje się także stal narzędziowa i kwasoodporna oraz kotłowa. Oferujemy różnego typu zawory i przepustnice. Zajmujemy się pompami obiegowymi i głębinowymi, a także armaturą przemysłową. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, gdzie każdy klient znajdzie coś dla siebie - made by station75 - Wszelkie prawa zastrzeżone 2012 © Rafstal.

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającym się
dniem Wszystkich Świętych informujemy,
że w dniu 31.10.2016 roku
firma RAFSTAL będzie nieczynna.

Prosimy o wyrozumiałość.

logo ×