Rafstal

OSTATNIE WIADOMOŚCI

DIAMENTY FORBES 2023 DLA RAFSTAL!

czytaj więcej »

Szkolenie dla Klientów Rafstal 2017

czytaj więcej »

Szkolenie dla Klientów RAFSTAL o tematyce „Stal, pompy oraz armatura fundamentami rozwoju w przemyśle”.

czytaj więcej »

Nasza firma została laureatem „Kruszec Biznesu 2015”!

czytaj więcej »

Certyfikat „Złoty Płatnik” – Za zachowanie najwyższych standardów płatniczych

czytaj więcej »

Jeżeli szukacie Państwo starszych wiadomości zapraszamy tutaj >>


WYBRANA WIADOMOŚĆ

Poznański ITM 2012

Teren Międzynarodowych Targów Poznańskich na przełomie maja i czerwca (29.05-1.06) przeistoczył się w centrum prezentujące najważniejsze branże światowego przemysłu wpisujące się w hasła przewodnie: „Innowacje – Technologie – Maszyny”. Ekspozycja składająca się z 937 wystawców została podzielona na 7 segmentów tematycznych: Mach-Tool, Metalforum, Hape, Welding, Surfex, Transport, Nauka dla Gospodarki. Sprzęt, który mogli oglądać zwiedzający obejmował zakresem m. in. obróbkę metali, hydraulikę i pneumatykę, spawalnictwo i lakiernictwo, metalurgię, ale dostrzec można było także roboty przemysłowe i manipulatory.

Nasze stoisko znalazło się w najdalej umiejscowionej hali (nr 3) reprezentującej Metalforum. Tych, którym pomimo tego utrudnienia udało się do nas dotrzeć, witaliśmy aromatyczną kawą i zabawialiśmy konkretną rozmową. Każdą wizytę wieńczyła możliwość zdobycia Euro-Gadżetu. Niektórzy szczęśliwcy mieli szansę spotkać Prezydenta Bronisława Komorowskiego, który odwiedzał sąsiadujące z naszym, stoisko Polskiego Centrum Odlewnictwa.

Dziękujemy wszystkim gościom stoiska RAFSTAL za osobiste dopełnienie naszej obecności!

marketing@rafstal.pl
32 76 76 000

Rafstal to hurtownia stali nierdzewnej i żaroodpornej. W naszej ofercie znajduje się także stal narzędziowa i kwasoodporna oraz kotłowa. Oferujemy różnego typu zawory i przepustnice. Zajmujemy się pompami obiegowymi i głębinowymi, a także armaturą przemysłową. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, gdzie każdy klient znajdzie coś dla siebie - made by station75 - Wszelkie prawa zastrzeżone 2012 © Rafstal.

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającym się
dniem Wszystkich Świętych informujemy,
że w dniu 31.10.2016 roku
firma RAFSTAL będzie nieczynna.

Prosimy o wyrozumiałość.

logo ×