Rafstal

OSTATNIE WIADOMOŚCI

DIAMENTY FORBES 2023 DLA RAFSTAL!

czytaj więcej »

Szkolenie dla Klientów Rafstal 2017

czytaj więcej »

Szkolenie dla Klientów RAFSTAL o tematyce „Stal, pompy oraz armatura fundamentami rozwoju w przemyśle”.

czytaj więcej »

Nasza firma została laureatem „Kruszec Biznesu 2015”!

czytaj więcej »

Certyfikat „Złoty Płatnik” – Za zachowanie najwyższych standardów płatniczych

czytaj więcej »

Jeżeli szukacie Państwo starszych wiadomości zapraszamy tutaj >>


WYBRANA WIADOMOŚĆ

RAFSTAL uhonorowany tytułem „Przedsiębiorstwo Fair Play”!

Ogólnopolski program „Przedsiębiorstwo Fair Play” istnieje na polskim rynku od 1998 roku. Ocenia on wszystkie aspekty funkcjonowania spółki, w tym także styl i sposób jej prowadzenia. Tegorocznej XV edycji programu towarzyszyło hasło przewodnie: „To ludzie tworzą firmę”. Program promuje zasady etyki i kultury przedsiębiorczości w biznesie tworząc z nich priorytetową ideę – zasady etyki rozumiane są w tym kontekście jako stosowanie norm rzetelnego postępowania we wzajemnych relacjach przedsiębiorców z kontrahentami, klientami, pracownikami, wspólnikami, społecznością lokalną oraz władzą lokalną i państwową.

7 grudnia 2012 odbyła się Gala Finałowa XV edycji Programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Uroczystość odbyła się w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Stanisław Wołoszyn, Prezes Zarządu firmy RAFSTAL, odebrał z rąk Pana Miłosza Omastki dyplom informujący o przyznaniu tytułu „Przedsiębiorstwo Fair Play”.

Jesteśmy dumni z uzyskanego tytułu, szczególnie, że pierwszy raz braliśmy udział w programie „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Dziękujemy za to wyróżnienie!

marketing@rafstal.pl
32 76 76 000

Rafstal to hurtownia stali nierdzewnej i żaroodpornej. W naszej ofercie znajduje się także stal narzędziowa i kwasoodporna oraz kotłowa. Oferujemy różnego typu zawory i przepustnice. Zajmujemy się pompami obiegowymi i głębinowymi, a także armaturą przemysłową. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, gdzie każdy klient znajdzie coś dla siebie - made by station75 - Wszelkie prawa zastrzeżone 2012 © Rafstal.

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającym się
dniem Wszystkich Świętych informujemy,
że w dniu 31.10.2016 roku
firma RAFSTAL będzie nieczynna.

Prosimy o wyrozumiałość.

logo ×