Rafstal

OSTATNIE WIADOMOŚCI

DIAMENTY FORBES 2023 DLA RAFSTAL!

czytaj więcej »

Szkolenie dla Klientów Rafstal 2017

czytaj więcej »

Szkolenie dla Klientów RAFSTAL o tematyce „Stal, pompy oraz armatura fundamentami rozwoju w przemyśle”.

czytaj więcej »

Nasza firma została laureatem „Kruszec Biznesu 2015”!

czytaj więcej »

Certyfikat „Złoty Płatnik” – Za zachowanie najwyższych standardów płatniczych

czytaj więcej »

Jeżeli szukacie Państwo starszych wiadomości zapraszamy tutaj >>


WYBRANA WIADOMOŚĆ

RAFSTAL wspiera okoliczne szkoły

W okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia w każdym z nas budzi się potrzeba obdarowywania najbliższych i dzielenia się tym, co najlepsze z drogimi dla naszego serca osobami. W tym szczególnym czasie wsparliśmy funkcjonowanie kilku pobliskich szkół wręczając prezenty w postaci piłek do siatkówki oraz do piłki nożnej.

W Miejskim Gimnazjum nr 4 w Piekarach Śląskich piłki przekazaliśmy na ręce Przewodniczących Samorządu Uczniowskiego podczas tradycyjnego, corocznego Turnieju Mikołajkowego, który miał miejsce 6 grudnia.

8 grudnia w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 w Tarnowskich Górach w trakcie uroczystego rozpoczęcia Dnia Otwartego, prezent przekazaliśmy Pani Dyrektor Mirosławie Waleczko.

Miejska Szkoła Podstawowa nr 5 w Piekarach Śląskich już korzysta z przekazanych przez nas piłek – dzieci doceniając nowy sprzęt wkładają jeszcze więcej wysiłku i pasji w cotygodniowe spotkania podczas SKSów.

Cieszymy się, że tym drobnym gestem wywołaliśmy uśmiech na twarzach najmłodszych. Życzymy wspaniałej zabawy i sportowych sukcesów!

marketing@rafstal.pl
32 76 76 000

Rafstal to hurtownia stali nierdzewnej i żaroodpornej. W naszej ofercie znajduje się także stal narzędziowa i kwasoodporna oraz kotłowa. Oferujemy różnego typu zawory i przepustnice. Zajmujemy się pompami obiegowymi i głębinowymi, a także armaturą przemysłową. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, gdzie każdy klient znajdzie coś dla siebie - made by station75 - Wszelkie prawa zastrzeżone 2012 © Rafstal.

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającym się
dniem Wszystkich Świętych informujemy,
że w dniu 31.10.2016 roku
firma RAFSTAL będzie nieczynna.

Prosimy o wyrozumiałość.

logo ×