Rafstal

OSTATNIE WIADOMOŚCI

DIAMENTY FORBES 2023 DLA RAFSTAL!

czytaj więcej »

Szkolenie dla Klientów Rafstal 2017

czytaj więcej »

Szkolenie dla Klientów RAFSTAL o tematyce „Stal, pompy oraz armatura fundamentami rozwoju w przemyśle”.

czytaj więcej »

Nasza firma została laureatem „Kruszec Biznesu 2015”!

czytaj więcej »

Certyfikat „Złoty Płatnik” – Za zachowanie najwyższych standardów płatniczych

czytaj więcej »

Jeżeli szukacie Państwo starszych wiadomości zapraszamy tutaj >>


WYBRANA WIADOMOŚĆ

Relacja z Gali Finałowej Gazele Biznesu 2012

W dniu 23 stycznia odbyła się uroczysta Gala Finałowa wieńcząca 13.edycję rankingu Gazele Biznesu za rok 2012. Ceremonia wręczenia dyplomów dla województwa śląskiego i opolskiego odbyła się w tym roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

Zaraz po oficjalnym rozpoczęciu uroczystości obdył się panel dyskusyjny prowadzony przez przedstawicieli sponsorów wydarzenia oscylujący wokół zagadnienia kryzysu gospodarczego.

Głównym punktem wieczoru była ceremonia wręczenia statuetek i dyplomów Gazele Biznesu 2012, które na scenie odbierali przedstawiciele przedsiębiorstw wyróżnionych w 13. rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich firm Gazele Biznesu.

Jesteśmy dumni, że po raz siódmy spotkał nas zaszczyt znalezienia się w rankingu Gazel Biznesu! Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu!

 

marketing@rafstal.pl
32 76 76 000

Rafstal to hurtownia stali nierdzewnej i żaroodpornej. W naszej ofercie znajduje się także stal narzędziowa i kwasoodporna oraz kotłowa. Oferujemy różnego typu zawory i przepustnice. Zajmujemy się pompami obiegowymi i głębinowymi, a także armaturą przemysłową. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, gdzie każdy klient znajdzie coś dla siebie - made by station75 - Wszelkie prawa zastrzeżone 2012 © Rafstal.

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającym się
dniem Wszystkich Świętych informujemy,
że w dniu 31.10.2016 roku
firma RAFSTAL będzie nieczynna.

Prosimy o wyrozumiałość.

logo ×