Rafstal

OSTATNIE WIADOMOŚCI

DIAMENTY FORBES 2023 DLA RAFSTAL!

czytaj więcej »

Szkolenie dla Klientów Rafstal 2017

czytaj więcej »

Szkolenie dla Klientów RAFSTAL o tematyce „Stal, pompy oraz armatura fundamentami rozwoju w przemyśle”.

czytaj więcej »

Nasza firma została laureatem „Kruszec Biznesu 2015”!

czytaj więcej »

Certyfikat „Złoty Płatnik” – Za zachowanie najwyższych standardów płatniczych

czytaj więcej »

Jeżeli szukacie Państwo starszych wiadomości zapraszamy tutaj >>


WYBRANA WIADOMOŚĆ

Relacja z targów EXPOCHEM 2012

Na przełomie lutego i marca w katowickim Spodku odbyły się V Międzynarodowe Targi Przemysłu Chemicznego EXPOCHEM. W tegorocznej edycji imprezy wzięliśmy udział po raz pierwszy. Mieliście Państwo okazję odwiedzić nasze wyjątkowe stoisko i osobiście spotkać się z przedstawicielami kadry inżynierskiej RAFSTALu.

Targi i konferencje EXPOCHEM stanowią miejsce konfrontacji wiodących przedsiębiorstw branży chemicznej, petrochemicznej i energetyki, zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Wartość tego wydarzenia podnoszą partnerzy merytoryczni, w tym roku: Instytut Ciężkiej Syntezy Organicznej „BLACHOWNIA”, Politechnika Krakowska oraz Urząd Dozoru Technicznego. Goście mieli możliwość odwiedzenia 43 punktów wystawienniczych. Dodatkową atrakcją były liczne konferencje oscylujące wokół aktualnych wydarzeń branży chemicznej.

Unikalność działalności naszej firmy uwypukliliśmy przez nietypowe stoisko, dzięki któremu odwiedzający nie mogli nas nie zauważyć. Zjawiskowość punktu RAFSTAL osiągnęliśmy dzięki zastosowaniu niestandardowej konstrukcji. Pozwoliła ona na obrazowy przekaz tego, czym zajmujemy się każdego dnia – realizacją najbardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań dla wszystkich gałęzi przemysłu.

Dla gości naszego stoiska na EXPOCHEM przygotowaliśmy specjalną atrakcję związaną z sezonem piłkarskim EURO 2012 – każdy, kto skorzystał ze specjalnie przygotowanej przez nas aplikacji, miał szansę wygrać atrakcyjną koszulkę polskiego kibica!

Dziękujemy Państwu za szerokie zainteresowanie punktem RAFSTALu, jak również za liczne odwiedziny! Do zobaczenia na następnych targach!

Dowiedz się więcej o targach EXPOCHEM 2012

marketing@rafstal.pl
32 76 76 000

Rafstal to hurtownia stali nierdzewnej i żaroodpornej. W naszej ofercie znajduje się także stal narzędziowa i kwasoodporna oraz kotłowa. Oferujemy różnego typu zawory i przepustnice. Zajmujemy się pompami obiegowymi i głębinowymi, a także armaturą przemysłową. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, gdzie każdy klient znajdzie coś dla siebie - made by station75 - Wszelkie prawa zastrzeżone 2012 © Rafstal.

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającym się
dniem Wszystkich Świętych informujemy,
że w dniu 31.10.2016 roku
firma RAFSTAL będzie nieczynna.

Prosimy o wyrozumiałość.

logo ×