Rafstal

OSTATNIE WIADOMOŚCI

DIAMENTY FORBES 2023 DLA RAFSTAL!

czytaj więcej »

Szkolenie dla Klientów Rafstal 2017

czytaj więcej »

Szkolenie dla Klientów RAFSTAL o tematyce „Stal, pompy oraz armatura fundamentami rozwoju w przemyśle”.

czytaj więcej »

Nasza firma została laureatem „Kruszec Biznesu 2015”!

czytaj więcej »

Certyfikat „Złoty Płatnik” – Za zachowanie najwyższych standardów płatniczych

czytaj więcej »

Jeżeli szukacie Państwo starszych wiadomości zapraszamy tutaj >>


WYBRANA WIADOMOŚĆ

Szkolenie dla Klientów RAFSTAL

W dniach 26-27 września w Hotelu Zimnik Luksus Natury w Lipowej (okolice Żywca) dobyło się szkolenie: „Stal, pompy, armatura fundamentami rozwoju w przemyśle” przeznaczone dla Klientów RAFSTAL.

Szkolenie składało się z trzech segmentów tematycznych. Część „Metalurgia w przemyśle” została przygotowana i poprowadzona przez dr hab. inż. Grzegorza Golańskiego, który na co dzień jest pracownikiem Zakładu Projektowania i Badania Materiałów w Instytucie Inżynierii Materiałowej na Wydziale Inżynierii Procesowej, Materiałowej i Fizyki Stosowanej Politechniki Częstochowskiej. Kolejny moduł – „Armatura do zastosowania w zwiększonej agresywności medium” poprowadzili reprezentanci firmy CHEMITEX: Doradca Techniczno-Handlowy, Stanisław Kowalczyk oraz Specjalista ds. Marketingu i Handlu, Michał Grzelak. Uczestnicy szkolenia mieli szansę dowiedzieć się więcej o podwyższonych parametrach pracy, które wpływają na dobór odpowiedniego sprzętu, jak również zapoznać się z produktami takimi jak: przeziernik WK-C ze szklaną rurką, zawór do amoniaku czy też zawór wysokociśnieniowy z redukcją przepływu. Ostatnia część szkolenia, dotycząca efektywności energetycznej w układach pompowych została przedstawiona przez dwóch przedstawicieli firmy GRUNDFOS. Adam Kowalka, Product Manager Industry Segment Marketing & Training Department, zaprezentował ciekawe produkty związane z tematem przewodnim tego segmentu szkolenia, jak również nawiązał do analizy układu pompowego. Z kolei Przemysław Kubicki, Kierownik Projektu ds. Rozwiązań Elektronicznych omówił zabezpieczenia pomp, układy sterowania i inne ciekawostki techniczne.

Celem wzbogacenia delegacji zapewniliśmy dobrą zabawę przy stołach do Ruletki, Pokera i Black Jacka’a, dzięki którym uczestnicy szkolenia mogli na chwilę przenieść się w świat kasyna. Pod koniec zabawy na każdym ze stołów zorganizowano turniej – szczęśliwcy zdobyli puchary i tytuły Mistrza. Integrację grupy wzmocniło spontaniczne karaoke jednoczące wszystkich uczestników przy wspólnym śpiewie.

Na zakończenie pobytu zorganizowaliśmy naszym gościom wycieczkę do Muzeum Browaru Żywieckiego. Po zakończeniu zwiedzania posiłek zaserwowała naszej grupie Piwiarnia Żywiecka.

Dziękujemy wszystkim gościom za czynne uczestnictwo w zorganizowanym przez nas wydarzeniu. Referentom serdecznie dziękujemy za ciekawe wystąpienia i zaktywizowanie grupy.

Do zobaczenia wkrótce!

marketing@rafstal.pl
32 76 76 000

Rafstal to hurtownia stali nierdzewnej i żaroodpornej. W naszej ofercie znajduje się także stal narzędziowa i kwasoodporna oraz kotłowa. Oferujemy różnego typu zawory i przepustnice. Zajmujemy się pompami obiegowymi i głębinowymi, a także armaturą przemysłową. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, gdzie każdy klient znajdzie coś dla siebie - made by station75 - Wszelkie prawa zastrzeżone 2012 © Rafstal.

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającym się
dniem Wszystkich Świętych informujemy,
że w dniu 31.10.2016 roku
firma RAFSTAL będzie nieczynna.

Prosimy o wyrozumiałość.

logo ×