Rafstal

OSTATNIE WIADOMOŚCI

DIAMENTY FORBES 2023 DLA RAFSTAL!

czytaj więcej »

Szkolenie dla Klientów Rafstal 2017

czytaj więcej »

Szkolenie dla Klientów RAFSTAL o tematyce „Stal, pompy oraz armatura fundamentami rozwoju w przemyśle”.

czytaj więcej »

Nasza firma została laureatem „Kruszec Biznesu 2015”!

czytaj więcej »

Certyfikat „Złoty Płatnik” – Za zachowanie najwyższych standardów płatniczych

czytaj więcej »

Jeżeli szukacie Państwo starszych wiadomości zapraszamy tutaj >>


WYBRANA WIADOMOŚĆ

XX Wod-Kan

W dniach 22 – 24 maja miała miejsce jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji. Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” zgromadziło w tym roku 430 wystawców z całej Europy. Ci z kolei mieli szansę zaprezentować się ośmiotysięcznej grupie zwiedzających 1400 m² obiektu. Patronat honorowy nad tą imprezą objęli: Minister Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, Pan Sławomir Nowak oraz Sekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska, Pan Stanisław Gawłowski.

Piękna, słoneczna pogoda sprawiła, że w namiotach wystawienniczych panowała gorąca atmosfera. Goście WOD-KANu chętnie zatrzymywali się przy kolorowym stoisku RAFSTALu i korzystali z porad naszych specjalistów. Pozytywne nastroje pozwoliły należycie wykorzystać przygotowaną przez nas atrakcję związaną z EURO 2012 – tym razem śmiałkowie, którzy odważyli się zmierzyć sam na sam z bramkarzem RAFSTALu, oprócz koszulki z pięknym polskim orłem i otwieracza-piłkarza, mogli wygrać prawdziwe piłki!

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy! Z kolei gościom naszego punktu wystawienniczego serdecznie i szczerze dziękujemy!

marketing@rafstal.pl
32 76 76 000

Rafstal to hurtownia stali nierdzewnej i żaroodpornej. W naszej ofercie znajduje się także stal narzędziowa i kwasoodporna oraz kotłowa. Oferujemy różnego typu zawory i przepustnice. Zajmujemy się pompami obiegowymi i głębinowymi, a także armaturą przemysłową. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, gdzie każdy klient znajdzie coś dla siebie - made by station75 - Wszelkie prawa zastrzeżone 2012 © Rafstal.

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającym się
dniem Wszystkich Świętych informujemy,
że w dniu 31.10.2016 roku
firma RAFSTAL będzie nieczynna.

Prosimy o wyrozumiałość.

logo ×