Rafstal

Liderzy Przedsiębiorczości

Lider Przedsiębiorczości Miasta Piekary Śląskie to konkurs, który ma na celu wskazanie przedsiębiorstw i jednostek gospodarczych dbających o jakość i wyróżniających się tym aspektem na tle gospodarki tego obszaru. Inicjatywa pomaga w promocji oraz wzmocnieniu wizerunku najlepszych lokalnych firm na rynku.

W 2008 roku RAFSTAL nagrodzono tytułem Lidera Przedsiębiorczości Miasta Piekary Śląskie w kategorii małe przedsiębiorstwo.

Gala finałowa wręczenia nagród odbyła się 20 lutego 2009 roku w Miejskim Domu Kultury. Patronem honorowym tej edycji konkursu był prof. Jerzy Buzek – Przewodniczący Parlamentu Europejskiego.

Organizatorem konkursu był Prezydent Miasta Piekary Śląskie Stanisław Korfanty oraz Biuro Promocji Rozwoju i Funduszy Europejskich. Aby wziąć w nim udział należało wypełnić ankietę weryfikacyjną, która automatycznie wskazywała kategorię, zależną od wielkości spółki. Kapituła oceniająca tę edycję składała się ze specjalistów ekonomii, przedsiębiorczości, finansów, przedstawicieli mediów, jak również z Naczelników i Kierowników Wydziałów Urzędu Miasta Piekary Śląskie. Przewodniczącym był Michał Wójcik, zastępca dyrektora Izby Rzemieślniczej w Katowicach.

marketing@rafstal.pl
32 76 76 000

Rafstal to hurtownia stali nierdzewnej i żaroodpornej. W naszej ofercie znajduje się także stal narzędziowa i kwasoodporna oraz kotłowa. Oferujemy różnego typu zawory i przepustnice. Zajmujemy się pompami obiegowymi i głębinowymi, a także armaturą przemysłową. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, gdzie każdy klient znajdzie coś dla siebie - made by station75 - Wszelkie prawa zastrzeżone 2012 © Rafstal.

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającym się
dniem Wszystkich Świętych informujemy,
że w dniu 31.10.2016 roku
firma RAFSTAL będzie nieczynna.

Prosimy o wyrozumiałość.

logo ×