Rafstal

Najwyższa jakość Quality International

Pomysłodawcą, a zarazem organizatorem przedsięwzięcia jest redakcja „Forum Biznesu”. Patronat nad programem objęło Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Klub Polskie Forum ISO 9000 oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Projekt QI ma na celu nobilitację podmiotów gospodarczych kierujących się w swej działalności wyraźną polityką jakości. Idea programu wyróżnia przedsiębiorstwa za najwyższy, światowy poziom dokonań.

Tytuły przyznawane są w trzech kategoriach: QI product, QI services i QI order oraz w czterech grupach przedsiębiorstw (zależnie od wielkości zatrudnionych w nich osób). Spółki nagradzane są po wcześniejszej analizie oficjalnych danych na ich temat. Co więcej, pod uwagę brane są również opinie organizacji biznesowych, gospodarczych i certyfikujących.

W 2008 roku wyróżniono RAFSTAL w kategorii QI services, czyli za najwyższej jakości usługi. Zadecydowało o tym kilka czynników, o które dbamy na co dzień: partnerskie relacje z klientem, terminowość i wysoka jakość dostarczanych artykułów.

marketing@rafstal.pl
32 76 76 000

Rafstal to hurtownia stali nierdzewnej i żaroodpornej. W naszej ofercie znajduje się także stal narzędziowa i kwasoodporna oraz kotłowa. Oferujemy różnego typu zawory i przepustnice. Zajmujemy się pompami obiegowymi i głębinowymi, a także armaturą przemysłową. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, gdzie każdy klient znajdzie coś dla siebie - made by station75 - Wszelkie prawa zastrzeżone 2012 © Rafstal.

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającym się
dniem Wszystkich Świętych informujemy,
że w dniu 31.10.2016 roku
firma RAFSTAL będzie nieczynna.

Prosimy o wyrozumiałość.

logo ×