Rafstal

O FIRMIE

Zajmujemy się dystrybucją rozwiązań technologicznych dla wszystkich gałęzi krajowego przemysłu. Działając w branży od 1995 roku zapewniamy optymalne rozwiązania zarówno małym, średnim, jak i dużym przedsiębiorstwom.

Gwarantujemy naszym Klientom najwyższej jakości wyroby hutnicze, pompy i armaturę przemysłową. Znalazłeś więc miejsce, które umożliwi Ci kompletne zaopatrzenie w materiały, surowce oraz urządzenia do budowy i remontów specjalistycznych rozwiązań – RAFSTAL.

Zaufaj zespołowi wykwalifikowanych specjalistów, którzy oprowadzą Cię po naszym Mieście Zaawansowanych Technologii. Korzystając z pomocy inżynierów sprzedaży, dokonasz wszystkich niezbędnych zakupów, oszczędzając czas i pieniądze.

Zadowolenie Klienta to dla nas priorytet, dlatego od lat z “wielką pompą” realizujemy każde zamówienie, zgodnie z “żelaznymi” zasadami naszej firmy. Dbamy o jakość usług, co potwierdza Zintegrowany System Zarządzania Jakością ISO 9001:2009, w zgodzie z którym funkcjonujemy już od 2000 roku.

Problem Klienta, to wyzwanie dla naszego pracownika. Oczekujesz fachowej rady z zakresu stali wysokostopowej lub pomp i armatury przemysłowej? Chcesz skompletować niezbędne elementy najwyższej jakości w jak najkrótszym czasie? Zatrzymaj się na chwilę, poznajmy się bliżej.

RAFSTAL – wszystko w jednym miejscu.

Zapraszamy do współpracy!

 

 

marketing@rafstal.pl
32 76 76 000

Rafstal to hurtownia stali nierdzewnej i żaroodpornej. W naszej ofercie znajduje się także stal narzędziowa i kwasoodporna oraz kotłowa. Oferujemy różnego typu zawory i przepustnice. Zajmujemy się pompami obiegowymi i głębinowymi, a także armaturą przemysłową. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, gdzie każdy klient znajdzie coś dla siebie - made by station75 - Wszelkie prawa zastrzeżone 2012 © Rafstal.

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającym się
dniem Wszystkich Świętych informujemy,
że w dniu 31.10.2016 roku
firma RAFSTAL będzie nieczynna.

Prosimy o wyrozumiałość.

logo ×