Rafstal

OSTATNIE WIADOMOŚCI

DIAMENTY FORBES 2023 DLA RAFSTAL!

czytaj więcej »

Szkolenie dla Klientów Rafstal 2017

czytaj więcej »

Szkolenie dla Klientów RAFSTAL o tematyce „Stal, pompy oraz armatura fundamentami rozwoju w przemyśle”.

czytaj więcej »

Nasza firma została laureatem „Kruszec Biznesu 2015”!

czytaj więcej »

Certyfikat „Złoty Płatnik” – Za zachowanie najwyższych standardów płatniczych

czytaj więcej »

Jeżeli szukacie Państwo starszych wiadomości zapraszamy tutaj >>


WYBRANA WIADOMOŚĆ

Szkolenie dla Klientów RAFSTALu

W dniach 13 – 14 września w Tarnowskich Górach odbyło się spotkanie szkoleniowe dla Klientów RAFSTALu. Szkoleniu przewodniczyło hasło: „Nowoczesne rozwiązania pompowo-armaturowe stosowane w przemyśle”.

Merytoryczna część spotkania została podzielona na trzy segmenty tematyczne.

Pierwszy z nich, dotyczący tematu zasuw, przepustnic oraz wielu innych produktów armaturowych, zaprezentowała Pani Romana Kubica, Kierownik ds. Armatury Przemysłowej i Morskiej JAFAR S.A. Drugi segment traktujący o zaworach bezpieczeństwa przedstawił Pan Marek Kwaśniak, Specjalista ds. Serwisu i Marketingu ARMAK Sp. z o. o. Ostatnia część szkolenia przybliżała temat pomp przemysłowych jedno- i wielostopniowych. Wystąpienie rozpoczął Pan Daniel Tomaszewski, Specjalista Konsultant Techniczny, który wspomniał o 150-leciu istnienia Hydro-Vacuum S.A. Następnie głos przejął Pan Janusz Sadkowski, Kierownik Działu Doradców Technicznych i Strategii Produktowo Rynkowej, który opowiedział o pompach samozasysających szeregu SK, pompach jednostopniowych odśrodkowych KS i NHV oraz pompach próżniowych PW.

Celem urozmaicenia delegacji naszym Klientom zaplanowaliśmy także dodatkowe atrakcje, które ułatwiły grupie integrację. Zaraz po wspólnym obiedzie udaliśmy się na tarnogórską strzelnicę, aby zmierzyć się z prawdziwą bronią i ostrą amunicją. Ten pomysł na wspólne spędzenie wieczoru okazał się strzałem w dziesiątkę! Nasi goście zaangażowali się w zorganizowany turniej celując w samo sedno tarcz sportowych TS-2.

Na zakończenie pobytu w Tarnowskich Górach zaplanowaliśmy zwiedzanie Zabytkowej Kopalni Srebra. Zanim zjechaliśmy 45 metrów pod ziemię, obejrzeliśmy eksponaty oraz multimedialne ciekawostki w Muzeum Górnictwa, które w tej nowoczesnej formie otwarto 20 kwietnia bieżącego roku. Kiedy znaleźliśmy się głęboko pod ziemią przemieszczaliśmy się tymi samymi wąskimi i niskimi chodnikami, którymi niegdyś chadzali Gwarkowie do pracy. Oglądaliśmy komory: srebrną i zawałową, słuchając Pani Przewodnik opowiadającej jak przy wydobyciu ołowiu Gwarkowie znajdowali skały z zawartością srebrnego pierwiastka. Spotkaliśmy też legendarnego Skarbnika, którego nikt nie widział, lecz wszyscy wiedzieli jak wyglądał…

Wszystkim uczestnikom szkolenia dziękujemy za przybycie i aktywne uczestnictwo w kolejnych punktach wydarzenia. Referentom dziękujemy za interesujące i rzetelne poprowadzenie kolejnych segmentów części merytorycznej spotkania. 

Do zobaczenia na kolejnym szkoleniu!

marketing@rafstal.pl
32 76 76 000

Rafstal to hurtownia stali nierdzewnej i żaroodpornej. W naszej ofercie znajduje się także stal narzędziowa i kwasoodporna oraz kotłowa. Oferujemy różnego typu zawory i przepustnice. Zajmujemy się pompami obiegowymi i głębinowymi, a także armaturą przemysłową. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, gdzie każdy klient znajdzie coś dla siebie - made by station75 - Wszelkie prawa zastrzeżone 2012 © Rafstal.

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającym się
dniem Wszystkich Świętych informujemy,
że w dniu 31.10.2016 roku
firma RAFSTAL będzie nieczynna.

Prosimy o wyrozumiałość.

logo ×