Rafstal

OSTATNIE WIADOMOŚCI

DIAMENTY FORBES 2023 DLA RAFSTAL!

czytaj więcej »

Szkolenie dla Klientów Rafstal 2017

czytaj więcej »

Szkolenie dla Klientów RAFSTAL o tematyce „Stal, pompy oraz armatura fundamentami rozwoju w przemyśle”.

czytaj więcej »

Nasza firma została laureatem „Kruszec Biznesu 2015”!

czytaj więcej »

Certyfikat „Złoty Płatnik” – Za zachowanie najwyższych standardów płatniczych

czytaj więcej »

Jeżeli szukacie Państwo starszych wiadomości zapraszamy tutaj >>


WYBRANA WIADOMOŚĆ

Relacja z kieleckich targów ENEX 2014

Od 18 do 20 marca w kieleckim Centrum Konferencyjnym odbyła się XVII edycja Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX 2014. Zakres branżowy targów rokrocznie obejmuje: wytwarzanie, przesyłanie i dystrybucję energii; maszyny oraz urządzenia energetyczne i elektroenergetyczne; budownictwo energetyczne; eksploatację urządzeń energetycznych, ja również modernizacje istniejących sieci; użytkowanie energii wraz z metodami jej oszczędzania; informatykę w energetyce; odnawialne źródła energii i ciepła; wytwarzanie ciepła dla systemów ciepłowniczych; skojarzone wytwarzanie ciepła i energii elektrycznej oraz technologie systemów przemysłowych, w tym armaturę sieciową.

Podczas wydarzenia wzięliśmy udział w konkursie o Medale i Wyróżnienia Targów Kielce na targach ENEX. We współpracy z naszym partnerem – Leszczyńską Fabryką Pomp – wytypowaliśmy do konkursu wirową, monoblokową PMLe.

Monoblokowa, jednostopniowa pompa PMLe z nadbudowaną przetwornicą tworzy nowy typoszereg pomp wirowych. Dzięki regulacji przetwornicy częstotliwości pompa pozwala optymalizować procesy, co w efekcie prowadzi do oszczędności. Pompa posiada wiele możliwości zastosowań: ciepłownictwo (instalacje CO, CWU), budownictwo (zestawy pompowe do podnoszenia ciśnienia), rolnictwo (instalacje nawadniające), przemysł ciężki (pompownie technologiczne), chłodnictwo (obiegi pierwotne i wtórne układów chłodzenia). Główną zaletą pompy PMLe jest łatwość jej aplikacji zarówno w nowych instalacjach, jak również w instalacjach już istniejących.

wyroznienie-stoiska

Zamiast nagrody za wskazany do konkursu produkt otrzymaliśmy wyróżnienie za „atrakcyjny i interesujący sposób prezentacji stoiska” – za co dziękujemy!

W trakcie targów ENEX gościliśmy na naszym stoisku zarówno wieloletnich partnerów, jak również potencjalnych Klientów. Wszystkim dziękujemy serdecznie za odwiedziny i zapraszamy do spotkania z nami przy kolejnej podobnej okazji!

Leszczyńskiej Fabryce Pomp dziękujemy za pomoc i zaangażowanie przy organizacji zgłoszenia konkursowego!

Poniżej możecie Państwo zapoznać się z kartą katalogową zgłoszonego do konkursu produktu:

PMLe – karta katalogowa

marketing@rafstal.pl
32 76 76 000

Rafstal to hurtownia stali nierdzewnej i żaroodpornej. W naszej ofercie znajduje się także stal narzędziowa i kwasoodporna oraz kotłowa. Oferujemy różnego typu zawory i przepustnice. Zajmujemy się pompami obiegowymi i głębinowymi, a także armaturą przemysłową. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, gdzie każdy klient znajdzie coś dla siebie - made by station75 - Wszelkie prawa zastrzeżone 2012 © Rafstal.

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającym się
dniem Wszystkich Świętych informujemy,
że w dniu 31.10.2016 roku
firma RAFSTAL będzie nieczynna.

Prosimy o wyrozumiałość.

logo ×