Rafstal

Certfikat Wiarygodności Biznesowej

Zostaliśmy ponownie nagrodzeni Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej nadawanym za najwyższą ocenę stabilności firmy – tym razem za rok 2012!

RAFSTAL został nagrodzony przez międzynarodową wywiadownię gospodarczą Dun & Bradstreet Poland Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej w roku 2011.

Do grona wyróżnionych tą prestiżową nagrodą należą firmy o najwyższej oraz wysokiej ocenie stabilności poświadczanej przez D&B Poland. Dane finansowe gratyfikowanych firm dają gwarancję wysokiego poziomu rentowności, zdolności i płynności finansowej, a jednocześnie informują o znikomym poziomie zadłużenia i przeterminowanych płatności.

D&B Poland specjalizuje się w sporządzaniu raportów handlowych na temat firm z całego świata – oceny wiarygodności przygotowuje na podstawie:
1. analizy moralności płatniczej według programu DunTrade®,
2. analizy wskaźników finansowych ostatnich dostępnych sprawozdań finansowych,
3. największej w Polsce bazie relacyjnej powiązań korporacyjnych i osobowych.

marketing@rafstal.pl
32 76 76 000

Rafstal to hurtownia stali nierdzewnej i żaroodpornej. W naszej ofercie znajduje się także stal narzędziowa i kwasoodporna oraz kotłowa. Oferujemy różnego typu zawory i przepustnice. Zajmujemy się pompami obiegowymi i głębinowymi, a także armaturą przemysłową. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, gdzie każdy klient znajdzie coś dla siebie - made by station75 - Wszelkie prawa zastrzeżone 2012 © Rafstal.

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającym się
dniem Wszystkich Świętych informujemy,
że w dniu 31.10.2016 roku
firma RAFSTAL będzie nieczynna.

Prosimy o wyrozumiałość.

logo ×