Rafstal

EUREKA – główna nagroda SWWŚ!

Podczas tegorocznych Targów Technologii i Urządzeń Branży Wodociągowo – Kanalizacyjnej HydroSilesia 2012, które miały miejsce 24 i 25 października, wzięliśmy udział w konkursie zorganizowanym przez Stowarzyszenie Wodociągów Województwa Śląskiego.

Celem konkursu było wyróżnienie i nagrodzenie najciekawszych, innowacyjnych produktów, usług lub rozwiązań związanych tematycznie z branżą wodociągowo-kanalizacyjną. Kryteriami oceny zgłoszonych produktów i usług była ich innowacyjność, funkcjonalność i przydatność, energooszczędność, ekologiczność oraz efektywność ekonomiczna.

Do konkursu zgłosiliśmy produkt firmy Grundfos – pompę dozującą Smart DDA, którą charakteryzuje prostota, modułowość i inteligencja. Urządzenie to posiada precyzyjną i nieskomplikowaną konfigurację oraz intuicyjny interfejs użytkownika. Wymagania i wydajność tej pompy dostosowują się do każdego środowiska i sytuacji. Smart DDA dzięki inteligentnemu systemowi sterowania przepływem umożliwia pełną kontrolę w każdych warunkach, a co więcej – gwarantuje najwyższą niezawodność procesów. Pompa dozująca Smart DDA firmy Grundfos, dzięki swojej wysoce zaawansowanej specyfice, zapewniła nam główną nagrodę Stowarzyszenia Wodociągów Województwa Śląskiego!

Dziękujemy firmie Grundfos za zaangażowanie włożone w to przedsięwzięcie, jak również za udostępnienie produktu do prezentacji konkursowej.

marketing@rafstal.pl
32 76 76 000

Rafstal to hurtownia stali nierdzewnej i żaroodpornej. W naszej ofercie znajduje się także stal narzędziowa i kwasoodporna oraz kotłowa. Oferujemy różnego typu zawory i przepustnice. Zajmujemy się pompami obiegowymi i głębinowymi, a także armaturą przemysłową. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, gdzie każdy klient znajdzie coś dla siebie - made by station75 - Wszelkie prawa zastrzeżone 2012 © Rafstal.

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającym się
dniem Wszystkich Świętych informujemy,
że w dniu 31.10.2016 roku
firma RAFSTAL będzie nieczynna.

Prosimy o wyrozumiałość.

logo ×