Rafstal

Gepardy Biznesu

W 2010 roku RAFSTAL znalazł się w rankingu Gepardów Biznesu.

Ideą przewodnią konkursu jest wspieranie rozwoju polskich przedsiębiorstw i banków, jak również dbanie, by te jednostki udzielały sobie wzajemnie wsparcia.

Główne cele konkursu to wyłonienie spółek oraz banków spółdzielczych, które rozwijają się najprężniej. Dodatkowo program zakłada promocję wyróżnionych podmiotów gospodarczych, członków Klubu Gepardów Biznesu, jak również sponsorów, partnerów i potronów medialnych projektu. Co więcej, korzyścią wypływającą z przedsięwzięcia jest zapewnienie bankom, sponsorom i laureatom konkursu możliwości bezpośredniego nawiązania relacji biznesowych.

marketing@rafstal.pl
32 76 76 000

Rafstal to hurtownia stali nierdzewnej i żaroodpornej. W naszej ofercie znajduje się także stal narzędziowa i kwasoodporna oraz kotłowa. Oferujemy różnego typu zawory i przepustnice. Zajmujemy się pompami obiegowymi i głębinowymi, a także armaturą przemysłową. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, gdzie każdy klient znajdzie coś dla siebie - made by station75 - Wszelkie prawa zastrzeżone 2012 © Rafstal.

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającym się
dniem Wszystkich Świętych informujemy,
że w dniu 31.10.2016 roku
firma RAFSTAL będzie nieczynna.

Prosimy o wyrozumiałość.

logo ×